Wybrany wątek opinii

Sykut-Jeżyna się nie podoba bo pewnie byście chcieli by wasi kumple poprowadzili galę i zarobili za to pieniążki.
(2025.12.31)
Ale bym zobaczył taką Danusię Holecką z kamizelkorzem Rachoniem, którzy prowadziliby galę prezydenta, a gwiazdą wieczoru byłby ten od majteczek w kropeczki
Ignaś35 (2025.12.31)
@Ignaś35 - Chodzi o 20 tys. złotych, które można było zdecydowanie lepiej wydać. Czy prezydent tego widział, czy coś innego zdecydowało.
bra (2025.12.31)
Powrót do komentarzy