Wybrany wątek opinii
Sykut-Jeżyna się nie podoba bo pewnie byście chcieli by wasi kumple poprowadzili galę i zarobili za to pieniążki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Ale bym zobaczył taką Danusię Holecką z kamizelkorzem Rachoniem, którzy prowadziliby galę prezydenta, a gwiazdą wieczoru byłby ten od majteczek w kropeczki
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Ignaś35 - Chodzi o 20 tys. złotych, które można było zdecydowanie lepiej wydać. Czy prezydent tego widział, czy coś innego zdecydowało.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0