UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sprzedać i zagospodarować jak na zachodzie. A nie pływające ruiny będą straszyły zwiedzających Nasz Elbląg.
Sprzedać i zagospodarować jak na zachodzie. A nie pływające ruiny będą straszyły zwiedzających Nasz Elbląg.