31
29.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Twoje wypociny są jak te z TVzaRublika i Rachonia rechoczące żaby. Powielasz brednie które tylko źle świadczą o tobie.
(2025.12.29)
Twardy elektorat to ten od Rydzyka powiadasz tańczący z PiSowcami w pierwszym rzędzie. Masz rację tłukowi nie ma co tłumaczyć a że pożyteczny to wiemy od samego Suskiego.
(2025.12.29)
@bra - Osiem lat pis to jedna wielka klęska żywiołowa. Zielony Ład zaprojektowany w Warszawie itd.
(2025.12.29)
@bra - Bra Kocborowo czeka
(2025.12.29)
KO to Zelbeton!!! Nie tlumaczyc im, bo od stycznia beda sie smiac z podwyzek. Usmiechnieta POlska, bahahaha!!!
ostatnia droga (2025.12.29)
Obiecujemy, gadamy a nie robimy, a czego oczekujecie od lenia. Wody Polskie mój Boże - nietykalny skarb, który znowu tyka jak bomba z opóźnionym zapłonem, widać že lenie. . nie chce im sie nawet odpowiedzieć na pismo I żądanie zapłaty-Państwo w Państwie - święte krowy- oczywiŝcie do sądu z nimi I niech sąd nam pokaże gdzie żyjemy I czy jest sens tu dalej žyć
Jeszcze tubylec (2025.12.29)
Tylko modlitwa...
padre Tadeo (2025.12.29)

info

0  
  0
@bra - Dokładnie jedni i drudzy się nadają jak na siebie prują się zamiast zrobić coś sensownego dla własnego podatnika a nie jeszcze dop.. 👺🦆👹🦧nas waszą widzi unijną misie 🦥🙅🥷 wg. blokada wynagrodzeń powinna być nałożona natychmiast za taki styl pracy sprzedając przy okazji do odwołania i ogarnięciu się 🙅🥷 pOzDrO
(2025.12.29)
@ostatnia droga - My się bedziemy usmiechac a ty płakać. Hahahahaha. PiS to Zelbeton i do kwadratu. A jak.
(2025.12.29)
Gmina opłaca jakiegoś radcę to niech się wykaże.
Anonimek1 (2025.12.30)