31
29.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
System to mafia
(2025.12.30)

info

0  
  0
Ludziom nic nie wytłumaczysz zagłosują na szympansa byle by tylko do kościoła chodził
(2025.12.30)
"mieszkańcy obudźcie się - na przyczepach z obornikiem miejsc nie zabraknie"
(2025.12.30)

info

0  
  0
Już nam Shreka wybrali bo wierzący jest i ortodoksyjny z rękawicami od boksu na rękach. Brawo Wy!
(2025.12.30)
Co ty za bzdury piszesz. Ludzie dostali odszkodowania wystarczające na pokrycie szkód. Tylko wiele rodzin nie zrobilo remontu, kasę wzięli a potem problem.... bo rachunków brak...
Maniek08 (2025.12.30)
Siedzą w twojej głowie. Rudy ze swoją bandą wyciął ich wszystkich ze sprzątaczkami włącznie. Pamiętaj, że rodziny ZSL są bardzo duże, a ilość stanowisk ograniczona.
Skarabeusz (2025.12.30)
@akuku - Od dawna przy korycie siedzą tam nominaci rudego.
(2025.12.30)
Klasa sama w sobie redaktorów tego brukowca, brak znaków interpunkcyjnych oraz byki na każdym kroku w coraz większej liczbie artykułów mówi sama za siebie ! No ale cóż takie pokolenie nam wyrosło, liczą na autokorektę w słowniku czy to na androidzie czy też w Wordzie ! Wstyd i żenada.
(2025.12.30)

info

0  
  0
Czy Wody Polskie już mają wyniki symulacji komputerowej wpływu budowy przekopu Mierzei i kanału żeglugowego do Elbląga ? ! Czy nadal Żuławy wraz z Nowym Dworem, Marzęcinem, Nowym Stawem, Starym Polem jadą 200 km/h drogą powiatową w czasie śnieżycy ? !
Żywo zainteresowany (2025.12.31)

info

0  
  0
@bra - Za czasów rządów boskiego Jarosława nikt nigdy się nie ośmielił wypuścić z Białorusi żadnych balonów... Po co, przyjaciół się nie szpieguje... Nieprawdaż ?
Fan Jarosława K. (2025.12.31)