Wybrany wątek opinii

KO to Zelbeton!!! Nie tlumaczyc im, bo od stycznia beda sie smiac z podwyzek. Usmiechnieta POlska, bahahaha!!!
ostatnia droga (2025.12.29)
@ostatnia droga - My się bedziemy usmiechac a ty płakać. Hahahahaha. PiS to Zelbeton i do kwadratu. A jak.
(2025.12.29)
Powrót do komentarzy