Wybrany wątek opinii
KO to Zelbeton!!! Nie tlumaczyc im, bo od stycznia beda sie smiac z podwyzek. Usmiechnieta POlska, bahahaha!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@ostatnia droga - My się bedziemy usmiechac a ty płakać. Hahahahaha. PiS to Zelbeton i do kwadratu. A jak.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5