UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

KO to Zelbeton!!! Nie tlumaczyc im, bo od stycznia beda sie smiac z podwyzek. Usmiechnieta POlska, bahahaha!!!

ostatnia droga

Anuluj