A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeśli mam iść do kościoła na zajęcia polityczne, to nie jest kościół. Albo to się skończy, albo bez żalu, ale obejdzie się bez. Szczytem już było poparcie kościoła dla jakiegoś alfa z ulicy.
Mniej ślubów i chrztów po prostu ludzie żyją na kocią łapę i rodzi się coraz mniej dzieci bo ważniejszy jest biznes i kariera zawodowa a dzieci są przeszkodą i dużym wydatkiem na wychowanie
Co za bzdury. Dzieci rodzi się mniej bo jak popatrzy się na prawicę Trumpa oraz Batyra a także zakłamany kościół to lepiej nie narażać przyszłych pokoleń na globalna katastrofę, biedę, nędze i głód.
Niewłaściwa diagnoza, może ona dotyczy ciebie ale nie ogółu.
Jakaż różnica pomiędzy "kocią łapą" a życiem w "sakramentach". Kto będzie chciał, sobie to przerwie. A dzieci w cwaniackim państwie bez przyszłości mieć nie trzeba by na cwaniaków zasuwały, wiesz.
Dokładnie. W PiSie same rozwody i podwójne śluby kościelne a także zdrady i dzieci na boku. Prawica to stan umysłu.
Żeby nie brali co łaska ale minimum 1000 zl byłoby więcej ślubów, chrztu itp.
Poparcie dla alfa to jedno ale wisienką na torcie hipokryzji jest rozwód kościelny po 20 latach małżeństwa. Tylko po to aby dać kolejny i zarobić.
@Wszystko dla mamony - Z powodu alfa przestałem szanować kościół. Żeby ten człowiek jakiekolwiek wartości reprezentował. Brak słów. Co za kraj, co za ludzie. Koszmar i tyle.