Wybrany wątek opinii

Jeśli mam iść do kościoła na zajęcia polityczne, to nie jest kościół. Albo to się skończy, albo bez żalu, ale obejdzie się bez. Szczytem już było poparcie kościoła dla jakiegoś alfa z ulicy.
(2025.12.22)
Poparcie dla alfa to jedno ale wisienką na torcie hipokryzji jest rozwód kościelny po 20 latach małżeństwa. Tylko po to aby dać kolejny i zarobić.
Wszystko dla mamony (2025.12.22)
@Wszystko dla mamony - Z powodu alfa przestałem szanować kościół. Żeby ten człowiek jakiekolwiek wartości reprezentował. Brak słów. Co za kraj, co za ludzie. Koszmar i tyle.
(2025.12.22)
Powrót do komentarzy