Wybrany wątek opinii
Jeśli mam iść do kościoła na zajęcia polityczne, to nie jest kościół. Albo to się skończy, albo bez żalu, ale obejdzie się bez. Szczytem już było poparcie kościoła dla jakiegoś alfa z ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
Poparcie dla alfa to jedno ale wisienką na torcie hipokryzji jest rozwód kościelny po 20 latach małżeństwa. Tylko po to aby dać kolejny i zarobić.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
@Wszystko dla mamony - Z powodu alfa przestałem szanować kościół. Żeby ten człowiek jakiekolwiek wartości reprezentował. Brak słów. Co za kraj, co za ludzie. Koszmar i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2