UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli mam iść do kościoła na zajęcia polityczne, to nie jest kościół. Albo to się skończy, albo bez żalu, ale obejdzie się bez. Szczytem już było poparcie kościoła dla jakiegoś alfa z ulicy.


Anuluj