A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Krajobraz po pisie - Skąd ta wiedza, pewnie z GW i TVN, która kłamie całą dobę. Za ekologicznej koalicji zwiększono wycinkę drzew i wrósł eksport drewno do Chin. POmimo tego Lasy Państwowe mają kłopoty finansowe. Tak Tusk i kompania niszczą Polskę. Gdzieś pieniądze giną, nie bedę dociekał, bo żurek czeka, ale bez jaj. Zagadka. Pieniądze KPO, co najlepsze w dużej części to pożyczka, bezprawnie wstrzymała UE na prośby peowców.
No to brygada wycinamy lasy z uśmiechem
Ty jakiś głupi jesteś.
widzę że spotkało się dwóch d..... i
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.
I znów ten hejt i nienawiść, opamiętajcie się ci co tak nienawidzą PiS, zobaczycie jaką pustkę i w jakim stanie zostawi Polskę ten pseudo polski rząd, a dzieci pozbawione umysłowego rozwoju, bo takimi łatwo sterowac