Wybrany wątek opinii
Pisowcy w ogóle nie dbają o naszą przyrodę, oni by tylko wycinali i wycinali. Takie zboczenie.
Do moderacji
Odpowiedz
22
33
@TeofilSkorupa - To nie zboczenie. To pazerność, chciwość i rządzą władzy. I oni mają 30 %poparcia. Szok. Ile milionów Polaków myśli tak jak oni
Do moderacji
Odpowiedz
19
7
@Zło przyciąga - To oczywiste, ale niestety prostactwo umysłowe w ich elektoracie zbiera smutne żniwo. Najgorsze, że cierpi na tym nasza ojczyzna.
Do moderacji
Odpowiedz
14
10
@TeofilSkorupa - PiS to stan umysłu. Widzę że miłość do św. Jarosława dalej kwitnie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Ty jakiś głupi jesteś.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
widzę że spotkało się dwóch d..... i
Do moderacji
Odpowiedz
1
1