UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam już dość tego mitomana podobnie jak jurija motorówki. KO piwinno się ich jak najszybciej pozbyć w przeciwnym wypadku Polacy dojdą do władzy i nie dadzą się już mamić.
Icek szechter
Mam już dość tego mitomana podobnie jak jurija motorówki. KO piwinno się ich jak najszybciej pozbyć w przeciwnym wypadku Polacy dojdą do władzy i nie dadzą się już mamić.
Icek szechter