UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego sądy za łapówki skazują tylko tych z KO. Ostatnio sąd uniewinnił polityków PIS. Chodzi o SKOK Wołomin, a taka miała być afera łapówkowa. TVN i Tuskowi powinni przeprosić za kłamstwa. Ale ta banda nie wie co to przyzwoitość

bra