21
10.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cienki Bolek jak inni, dziś jest jutro go niema a więc nie warto czynić się dyktatorem ! Jego władza jest tylko na czasowym papierze.
(2025.12.10)
Planowe działanie wysłanników sztucznego tworu bi smarka doprowadziło w dwa lata do biedy, wykluczenia, samotności.... Taaa teraz skoro już są buedacy można błysnąć pimocą
(2025.12.10)

info

1  
  1
Najsmutniejszy dzień w roku.
EWA L. (2025.12.10)

info

6  
  0
jakich samotnych? jest fejsbuk łatsapp, skejpa tylko juz nie tylko jest diskord
(2025.12.11)

info

0  
  3
Jak to dla samotnych? Nie pomyliliście się? Nie dla tych w kryzysie samotności? Ja jestem w kryzysie głodności. Idę po bułki.
(2025.12.11)

info

1  
  4
hahah jak dbają to widać jak sniegi topnieją. co metr psie łajno leży.
(2025.12.11)
Kolejna Wigilia odbędzie się oczywiście 24 grudnia, rozpocznie się o godz.16 w Dziennym Domu Senior+. A gdzie to jest ?
(2025.12.11)

info

0  
  2
Jednak wyznanie ma swoje prawa :)
(2025.12.12)

info

0  
  0
To weź i posprzątaj, zrób coś uczynnego.
AR. (2025.12.12)
Ten gamoń to zwykły Pajac, nie należy go tytułować.
DDR (2025.12.12)