A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cienki Bolek jak inni, dziś jest jutro go niema a więc nie warto czynić się dyktatorem ! Jego władza jest tylko na czasowym papierze.
Planowe działanie wysłanników sztucznego tworu bi smarka doprowadziło w dwa lata do biedy, wykluczenia, samotności.... Taaa teraz skoro już są buedacy można błysnąć pimocą
Najsmutniejszy dzień w roku.
jakich samotnych? jest fejsbuk łatsapp, skejpa tylko juz nie tylko jest diskord
Jak to dla samotnych? Nie pomyliliście się? Nie dla tych w kryzysie samotności? Ja jestem w kryzysie głodności. Idę po bułki.
hahah jak dbają to widać jak sniegi topnieją. co metr psie łajno leży.
Kolejna Wigilia odbędzie się oczywiście 24 grudnia, rozpocznie się o godz.16 w Dziennym Domu Senior+.
A gdzie to jest ?
Jednak wyznanie ma swoje prawa :)
To weź i posprzątaj, zrób coś uczynnego.
Ten gamoń to zwykły Pajac, nie należy go tytułować.