Wybrany wątek opinii

Niech się dołoży kibol....
(2025.12.10)
A z jakiej racji yntelygencie?
Baron von Ruchaufest (2025.12.10)
Rudy kibol ze sprzętem ma dużo kasy. Niech dołoży.
bra (2025.12.10)
@bra - Jurek Motorówa niech łódkę sprzeda.
Bezprawie Tuska (2025.12.10)
Prezydentowi to możesz...
(2025.12.10)
Cienki Bolek jak inni, dziś jest jutro go niema a więc nie warto czynić się dyktatorem ! Jego władza jest tylko na czasowym papierze.
(2025.12.10)
Ten gamoń to zwykły Pajac, nie należy go tytułować.
DDR (2025.12.12)
Powrót do komentarzy