UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to dla samotnych? Nie pomyliliście się? Nie dla tych w kryzysie samotności? Ja jestem w kryzysie głodności. Idę po bułki.
Jak to dla samotnych? Nie pomyliliście się? Nie dla tych w kryzysie samotności? Ja jestem w kryzysie głodności. Idę po bułki.