Przygotowują kolejną Wigilię dla samotnych. Możesz do nich dołączyć!
Jednak żeby mogło się odbyć, wydarzenie trzeba przygotować.
- Trwa zbiórka produktów, z której potem będziemy przygotowywać posiłki. Czego potrzebujemy? Pełną listę można sprawdzić w naszych mediach społecznościowych. Darczyńców prosimy o kontakt z naszą koordynatorką Agatą (509 562 821) lub z Katarzyną z Fabryki Dobra (511 214 804) – tłumaczy Daria Rudnik, koordynatorka elbląskiego oddziału Fundacji Wolne Miejsce. – Zachęcamy też do dołączenia do wolontariuszy przygotowujących Wigilię, a także do wspólnego gotowania i przygotowywania dekoracji, które odbędzie się w Zwierznie 23 grudnia (zgłoszenia 536 462 323, jest możliwość zorganizowania dojazdu; plan przygotowań dostępny w tym formularzu – red.).
Organizatorzy zachęcają do wsparcia inicjatywy także firmy, hurtownie etc. i zapraszają do udziału w Wigilii.
- Czekamy na wszystkich, którzy chcą spędzić czas w większym gronie, żeby nie być samemu. Nie wstydźmy się samotności. Jesteśmy dużą grupą, która chętnie przyjmie wszystkich – zachęca Agnieszka Zielińska, koordynatorka elbląskiego oddziału Fundacji Wolne Miejsce.