UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież nitras obiecał tam budowe stadionu lekkoatletycznego. Odbyło sie to w towerzystwie antoniego i michała. Czyżby okłamał elblążan?

gustaw sierpiswist

Anuluj