UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież nitras obiecał tam budowe stadionu lekkoatletycznego. Odbyło sie to w towerzystwie antoniego i michała. Czyżby okłamał elblążan?
gustaw sierpiswist
Przecież nitras obiecał tam budowe stadionu lekkoatletycznego. Odbyło sie to w towerzystwie antoniego i michała. Czyżby okłamał elblążan?
gustaw sierpiswist