UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nigdy nie lubiłem Policji, Taksówkarzy. Im wolno przekroczyć prędkość, przejechać na czerwonym świetle, wymusić pierwszeństwo


Anuluj