UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nigdy nie lubiłem Policji, Taksówkarzy. Im wolno przekroczyć prędkość, przejechać na czerwonym świetle, wymusić pierwszeństwo
Ja nigdy nie lubiłem Policji, Taksówkarzy. Im wolno przekroczyć prędkość, przejechać na czerwonym świetle, wymusić pierwszeństwo