UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy doczekamy się w końcu tej prawdziwej POLICJI a nie powrotu do MILICJI która zamiast być przychylna dla obywatela to ponownie wracamy do pałowania i pryskania w oczy gazem ??? Jak popełnisz jakieś przewinienie to POLICJANT powinien ci wytłumaczyć twoje przewinienie a nie od razu i to z grubej rury karanie. A wszystko to poprzez motywację dla tych POLICJANTÓW przez swoich przełożonych. Im więcej mandatów tym większa premia czy tam w ogóle premia.