A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komuś tu peron odjechał.
To zbierz i zanieś
te piniondze trza wydać na co porzytecznego a nie na barahło
To są PISowcy
Z Elbląga bezpośrednio możemy pojechać w kierunku Szczecina i Białegostoku, ale do pozostałych części kraju ( m. in. Warszawa, Kraków, Zakopane, Śląsk itd. ) jest to niemożliwe. Dopóki nie ma odcinka kolejowego, po którym mogłyby jeździć pociągi, to pozostaje nam robić przesiadki w Malborku i Tczewie, a z punktualnością niestety różnie bywa.
Czysta dziecinada z tymi podpisami.
I znowu każdy coś widzi inaczej, nic nie robić też będzie źle !
Komu nie pasuje Elbląg niech się wyprowadzi i da żyć tym którym to miasto odpowiada !!!
@Ha ha ha ha ha - Ciekawe czy w tym projekcie uchwały wnioskodawcy podalii źródła finansowania. Może jeszcze IC do Krynicy przed Zalew ?
Trasa Gdańsk - Szymankowo jest najbardziej obłożoną magistralą w Polsce.