43
02.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komuś tu peron odjechał.
Ha ha ha ha ha (2025.12.02)
To zbierz i zanieś
(2025.12.02)
te piniondze trza wydać na co porzytecznego a nie na barahło
(2025.12.02)

info

3  
  9
To są PISowcy
(2025.12.02)

info

5  
  8
Z Elbląga bezpośrednio możemy pojechać w kierunku Szczecina i Białegostoku, ale do pozostałych części kraju ( m. in. Warszawa, Kraków, Zakopane, Śląsk itd. ) jest to niemożliwe. Dopóki nie ma odcinka kolejowego, po którym mogłyby jeździć pociągi, to pozostaje nam robić przesiadki w Malborku i Tczewie, a z punktualnością niestety różnie bywa.
nwm (2025.12.02)
Czysta dziecinada z tymi podpisami.
(2025.12.02)

info

4  
  8
I znowu każdy coś widzi inaczej, nic nie robić też będzie źle !
(2025.12.02)

info

5  
  0
Komu nie pasuje Elbląg niech się wyprowadzi i da żyć tym którym to miasto odpowiada !!!
(2025.12.02)

info

6  
  8
@Ha ha ha ha ha - Ciekawe czy w tym projekcie uchwały wnioskodawcy podalii źródła finansowania. Może jeszcze IC do Krynicy przed Zalew ?
Nie popieram (2025.12.02)
Trasa Gdańsk - Szymankowo jest najbardziej obłożoną magistralą w Polsce.
Czytalski (2025.12.02)