Wybrany wątek opinii

A nie lepiej wyremontować linię 256 Szymankowo - Nowy Dwór Gdański i zrobić połączenie Gdynia (Chylonia/Główna/Orłowo) - Sopot - Gdańsk (Oliwa/Wrzeszcz/Główny/Orunia/Lipce)- Pruszcz Gdański- Cieplewo- Różyny- Skowarcz- Pszczółki- Miłobądz- Tczew- Lisewo - Szymankowo- Stogi - Tralewo - Nowy Staw- Marynowy - Nowy Dwór Gdański
(2025.12.02)
Trasa Gdańsk - Szymankowo jest najbardziej obłożoną magistralą w Polsce.
Czytalski (2025.12.02)
A gdzie w tej wizji jest Elbląg? Całkowite wykluczenie, tragedia, kto to pisze?
Mójdziadekteżbyłkolejarzem (2025.12.03)
Powrót do komentarzy