UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Elbląga bezpośrednio możemy pojechać w kierunku Szczecina i Białegostoku, ale do pozostałych części kraju ( m. in. Warszawa, Kraków, Zakopane, Śląsk itd. ) jest to niemożliwe. Dopóki nie ma odcinka kolejowego, po którym mogłyby jeździć pociągi, to pozostaje nam robić przesiadki w Malborku i Tczewie, a z punktualnością niestety różnie bywa.

nwm

Anuluj