UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@.,.,., - Kto normalny zainwestuje takie pieniądze w lokal w Elblągu? Wyda z wykończeniem 3 mln i będzie brał 3000 za wynajem i to jeszcze z ryzykiem że trafi mu się patologia która nie będzie płacić, bo takie mamy aktualnie prawo. No chyba że ktoś kupuje na własne potrzeby, to jeszcze bym rozumiał.