UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekam na operację w tym szpitalu. Współczuję pacjentom, którzy w czasie pożaru leżeli b budynku obok. Oglądać pożar z bliska, to ogromna trauma.
Anna L.
Czekam na operację w tym szpitalu. Współczuję pacjentom, którzy w czasie pożaru leżeli b budynku obok. Oglądać pożar z bliska, to ogromna trauma.
Anna L.