UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam na operację w tym szpitalu. Współczuję pacjentom, którzy w czasie pożaru leżeli b budynku obok. Oglądać pożar z bliska, to ogromna trauma.

Anna L.

Anuluj