UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanawiam się czy ten łagodny wyrok to namawianie o załatwianie nieporozumień w ten sposób i plucie w twarz społeczeństwu ? Sąd powinien pomyśleć i rozważyć czy chciałby aby normalny człowiek, a może znajomy, sąsiad lub rodzina został w ten sposób potraktowany. Myślę, że gdyby poszkodowany był jednym wymienionych tak wyrozumiały wyrok by nie zapadł, może się mylę???? Za kradzież w sklepie z głodu lub biedy zapadają o wiele surowsze wyroki. Myślę, że noszenie noża przez ludzi nie ma na celu smarowanie kanapek ale inną motywację. Dźganie nożem to nie jest sposób na załatwianie nieporozumień, ale widać sąd ma odmienne zdanie, ludzie widzą i oceniają....
niedlagłupoty