UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomyśl logicznie ? A gdyby 6 wypadł w poniedziałek to weekend bożonarodzeniowy byłby bez mikołaja ? Nie wiem czy zrozumiałeś ale nie dam radę się zaniżyć do twojego poziomu byś ogarnął coś w życiu bez google !


Anuluj