UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic gorszego nie ma jak zakłamana dobroć, fałszywa miłość do bliźniego, tylko dlatego że jest wigilia a gdzie szczera wiara i miłość ? Bo tak wypada ? ????? Jaki sens takiej wieczerzy ? Warto to przemyśleć już dziś !
Itp