UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic gorszego nie ma jak zakłamana dobroć, fałszywa miłość do bliźniego, tylko dlatego że jest wigilia a gdzie szczera wiara i miłość ? Bo tak wypada ? ????? Jaki sens takiej wieczerzy ? Warto to przemyśleć już dziś !

Itp

Anuluj