UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czy - No bardzo interesująca rozprawa... No to co się składa na kwotę 10 milionów zł które są wskazane jako koszty zarządu w bilansie WOŚP? Bardzo proszę o literalne wskazania bo to 40 razy więcej niż zebrała WOŚP w Elblągu ? Pana wywód w istocie jest dość udaną manipulacją ale zapomina Pan że to właśnie festiwale organizowane za środki które mogłyby służyć celowi zbiórki stanowią ordynarną kampanię polityków Platformy Obywatelskiej. Nie twierdzę że Owsiak to diabeł mimo że uważam się za człowieka o poglądach prawicowych i jestem katolikiem ale mam oczy rozum i szereg pytań na które nie umiał mi odpowiedzieć Pan Krauze a na które nie chciał odpowiedzieć Owsiak którego do Elbląga zaprosiłem. Sukces Pana Owsiaka wynika z powtórzenia modelu realizowanego w III Rzeszy przez młodzież z Hitelerjungend i to co było naturalne i stał się narzędziem społecznego naciski i manipulacji której Pana post jest przykładem. Dla mnie ktoś kto otrzymuje takie wsparcie społecznie po czym nie odpowiada na pytania jest nie w porządku. Szczególnie że jak Pan słusznie zauważył z Owsiaka robi się symbol wartości świeckich podczas gdy II przykazanie mówi " Będziesz kochał bliźniego swego jak siebie samego" faktycznie zatem jest przykładem realizacji misji katolika tyle że realizując ów szczytny cel realizuje bardzo podłe komercyjne cele środowiska które go popiera.
MariuszLewandowski-Fc