UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To zapewne ten malkontent, co od dawna donosi na ludzi przyjeżdżających na msze i parkujących na alejkach. Dojazd do szkoły jest od zawsze więc w czym problem

jaa258

Anuluj