UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To zapewne ten malkontent, co od dawna donosi na ludzi przyjeżdżających na msze i parkujących na alejkach. Dojazd do szkoły jest od zawsze więc w czym problem
jaa258
To zapewne ten malkontent, co od dawna donosi na ludzi przyjeżdżających na msze i parkujących na alejkach. Dojazd do szkoły jest od zawsze więc w czym problem
jaa258