UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy naprawdę kobiety tak źle się czują, ze muszą się grupować ? Tez jestem kobietą i czuję się spełniona jako mama i pracownik i jako kobietą i nie czuję zadnej potrzeby należeć do jakiegoś stowarzyszenia ! Czas aby kobiety byly bardziej kobiece a mężczyźni bardziej męscy, emancypacja nie ze wszystkim wyszla na plus ! Jak chce sobie poplotkowac, pogadac o zyciu czy wypłakać to mam super kolezanki, wąskie grono bo takie jest najlepsze !


Anuluj