A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@pis to stan umysłu - Niech ktoś autorowi komentarza wytłumaczy, że POPIS to jedna ekipa.
@Tak to działa - I pewnie z tego powodu jedni wchodzili w żyć putinowi i spacerowali po molo czy na patiomkinie i w innych kadynach pili z nimi, a ci drudzy mają wyroki od putina... Ale cóż... pota nie boli...
@pis to stan umysłu - Człowiek chory z nienawiści. Co Ty zrobisz za dwa lata. Będzie zabawnie.