UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tak to działa - I pewnie z tego powodu jedni wchodzili w żyć putinowi i spacerowali po molo czy na patiomkinie i w innych kadynach pili z nimi, a ci drudzy mają wyroki od putina... Ale cóż... pota nie boli...