UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tak to działa - I pewnie z tego powodu jedni wchodzili w żyć putinowi i spacerowali po molo czy na patiomkinie i w innych kadynach pili z nimi, a ci drudzy mają wyroki od putina... Ale cóż... pota nie boli...


Anuluj