25
18.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie stać ich na bilet do Budapesztu.
Budapeszt czeka (2025.11.18)

info

11  
  6
@pis to stan umysłu - a według słownika PO, PSL oraz SLD to ich niedoścignieni konkurenci
Lobo 3==>> (2025.11.18)
Złapią ich po śladach moczu zobaczycie w faktach TVN
(2025.11.18)

info

5  
  3
Dla Jarka na bilet do Budy
(2025.11.18)

info

2  
  5
@Lobo 3==>> - Jakie PO? Coś, ktoś??? Nie ma żadnego PO.
(2025.11.18)
Egon to by ten sejf zgubił.... Chłopaki mieli katar i musieli kupić chusteczki w Rossmanie, ,, ,35 koła na trzech to po 12 na głowę Wyłapią po piątasiu to jakieś 1500 dni to zarobili po 8 zł na każdy dzień odsiadki Prawdziwi "kasiarze" łup że zajady pękają....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
90 % Katolicy... Amen.
(2025.11.18)

info

6  
  4
Kolesie łysego czyli gang Olsena po pasłęcku
(2025.11.18)

info

3  
  0
Każde jakieś makabryczne wieści, to cały czas z Pasłęka. A wszyscy wiemy kto tu się do nas pchał z Pasłęka.
KapitanSzyderca (2025.11.18)
@KapitanSzyderca - Mówisz pewnie o tym, który był skazany za śmierć na hetmańskiej
(2025.11.18)