A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie stać ich na bilet do Budapesztu.
@pis to stan umysłu - a według słownika PO, PSL oraz SLD to ich niedoścignieni konkurenci
Złapią ich po śladach moczu zobaczycie w faktach TVN
Dla Jarka na bilet do Budy
@Lobo 3==>> - Jakie PO? Coś, ktoś??? Nie ma żadnego PO.
Egon to by ten sejf zgubił.... Chłopaki mieli katar i musieli kupić chusteczki w Rossmanie, ,, ,35 koła na trzech to po 12 na głowę Wyłapią po piątasiu to jakieś 1500 dni to zarobili po 8 zł na każdy dzień odsiadki Prawdziwi "kasiarze" łup że zajady pękają....
90 % Katolicy... Amen.
Kolesie łysego czyli gang Olsena po pasłęcku
Każde jakieś makabryczne wieści, to cały czas z Pasłęka. A wszyscy wiemy kto tu się do nas pchał z Pasłęka.
@KapitanSzyderca - Mówisz pewnie o tym, który był skazany za śmierć na hetmańskiej