UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każde jakieś makabryczne wieści, to cały czas z Pasłęka. A wszyscy wiemy kto tu się do nas pchał z Pasłęka.

KapitanSzyderca

Anuluj