UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każde jakieś makabryczne wieści, to cały czas z Pasłęka. A wszyscy wiemy kto tu się do nas pchał z Pasłęka.
KapitanSzyderca
Każde jakieś makabryczne wieści, to cały czas z Pasłęka. A wszyscy wiemy kto tu się do nas pchał z Pasłęka.
KapitanSzyderca