UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czy - Bardzo ciekawy wpis... Proponuje poszukać wypowiedzi Brauna z wizyty jaką zorganizowałem chyba 10 lat temu zanim nastąpiła aneksja Krymu. Jest dostępna na Elblag, net ponieważ Portel uwagi tak nieistotnej wtedy personie nie poświęcił. Wypowiedzi z tamtego okresu są kalką jego obecnych poglądów... Jest taka maksyma o Piłsudzkim ludziach uczciwych oraz " kurwach i złodziejach" proponuje poszukać. Wojska Polskie jako jedyne okupowały Kreml a ich wyjście z twierdzy do dziś stanowi święto narodowe Rosji. Nie sądzę żeby Pana teza była prawdziwa myślę że na swoje 3 złote od wpisu Pan nie zarobił ponieważ myli Pan fakty na których chciał Pan budować wiarygodność owego postu. Braun od zawsze był jest i będzie patriotą i zwolennikiem swobodnego dostępu Polaków do broni. Myślę że właśnie teraz Braun pokazuje własną osobowość i budzi Polaków do kochania tego zniszczonego przez magdalenką kraju. Da swiedania taworiszcz - żeby było Panu łatwiej zrozumieć....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj