A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kasiu fajnie, że jesteś :) Buziaki
Kasiu Kocham Cię :) Miłego weekendu :)
Swoi ludzie zawsze znajdą pracę w tym mieście nawet jeśli ludziom się to nie podoba i ich nie akceptują.
Granice kończy się tam dokąd kursują autobusy w gestii ZKM Elbląg, czyli tam gdzie jest ostatnia pętla danej linii autobusowej.
Rwane jeansy
Wczoraj czyli w sobotę w hali na Grunwaldzkiej był koncert zespołu Dżem. Ewidentnie nie było to wydarzenie warte wzmianki w tej notce. O tym że jedyny w Elblągu w miarę regularnie działający klub muzyczny, czyli Mjazzga, nie istnieje dla Portelu, już szkoda gadać. Ale najważniejsze że ruda pofikała