UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj czyli w sobotę w hali na Grunwaldzkiej był koncert zespołu Dżem. Ewidentnie nie było to wydarzenie warte wzmianki w tej notce. O tym że jedyny w Elblągu w miarę regularnie działający klub muzyczny, czyli Mjazzga, nie istnieje dla Portelu, już szkoda gadać. Ale najważniejsze że ruda pofikała
skm