UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj czyli w sobotę w hali na Grunwaldzkiej był koncert zespołu Dżem. Ewidentnie nie było to wydarzenie warte wzmianki w tej notce. O tym że jedyny w Elblągu w miarę regularnie działający klub muzyczny, czyli Mjazzga, nie istnieje dla Portelu, już szkoda gadać. Ale najważniejsze że ruda pofikała

skm

Anuluj