UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie redaktorze, spytaj sie pan /pani, czemu elblag nie sciagnie projektu z innych miast, co dziala. Komunikacja za darmo, tylko kombinowanie. Rozbudowac komunikacje, unowoczesnic, tylko firmy prywatne tego nie zrobia pks czy inna z poza miasta, tu musi zadzialac preznie miasto a 10 tramwajow nic nie zalatwi, jak wiekszosc lini to autobusy.

Kierowca 22

Anuluj