UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie redaktorze, spytaj sie pan /pani, czemu elblag nie sciagnie projektu z innych miast, co dziala. Komunikacja za darmo, tylko kombinowanie. Rozbudowac komunikacje, unowoczesnic, tylko firmy prywatne tego nie zrobia pks czy inna z poza miasta, tu musi zadzialac preznie miasto a 10 tramwajow nic nie zalatwi, jak wiekszosc lini to autobusy.

Kierowca 22