A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
smiech na sali
600 tys wepchnięte do prywatnej kieszeni. Za takie pieniądze można by dwa boiska wielofunkcyjne dla dzieci zrobić na otwartych osiedlach. Wstyd
Czekam aż w BO ktoś zgłosi autorskie szkolenie dla mieszkańców Elbląga: jak z budżetu miasta wyciągnąć milion złotych. Koszt projektu milion złotych :)
Kto ocenia efekty terapii?
Skandal !!! Unieważnić ten projekt. I wybrać kolejny z listy !
SAMI TAK GŁOSOWALIŚCIE! Do wyboru były parkingi, pomnik, naprawa infrastruktury i świateł, nowe zielone nasadzenia. Nie macie prawa się oburzać teraz! Myślcie za rok! Nie żadne imprezy, nie żadne inicjatywy, budżet obywatelski ma zostawić po sobie stały ślad! Wstyd, jesteśmy mentalnie daleko nawet na podkarpaciem!
No ale to będzie też dla dzieci z ORM ? Czy tylko dla wybranych ?
Raczej już do prokuratury :); )
To jest tylko kontynuacja praktyk typu: wyłudzanie VATu, wyłudzanie dotacji unijnych, wyłudzanie z budżetu obywatelskiego... Zlikwidować budżet obywatelski, dość marnotrawienia publicznych (naszych) pieniędzy
@Elblągue - Najpierw musi być regulamin...