53
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
smiech na sali
(2025.11.13)

info

14  
  2
600 tys wepchnięte do prywatnej kieszeni. Za takie pieniądze można by dwa boiska wielofunkcyjne dla dzieci zrobić na otwartych osiedlach. Wstyd
republika :) (2025.11.13)

info

23  
  3
Czekam aż w BO ktoś zgłosi autorskie szkolenie dla mieszkańców Elbląga: jak z budżetu miasta wyciągnąć milion złotych. Koszt projektu milion złotych :)
(2025.11.13)

info

11  
  0
Kto ocenia efekty terapii?
(2025.11.13)

info

11  
  1
Skandal !!! Unieważnić ten projekt. I wybrać kolejny z listy !
(2025.11.13)

info

19  
  2
SAMI TAK GŁOSOWALIŚCIE! Do wyboru były parkingi, pomnik, naprawa infrastruktury i świateł, nowe zielone nasadzenia. Nie macie prawa się oburzać teraz! Myślcie za rok! Nie żadne imprezy, nie żadne inicjatywy, budżet obywatelski ma zostawić po sobie stały ślad! Wstyd, jesteśmy mentalnie daleko nawet na podkarpaciem!
jestemoburzonacorobobicie (2025.11.13)

info

6  
  10
No ale to będzie też dla dzieci z ORM ? Czy tylko dla wybranych ?
(2025.11.13)

info

3  
  0
Raczej już do prokuratury :); )
#Obywatel (2025.11.13)
To jest tylko kontynuacja praktyk typu: wyłudzanie VATu, wyłudzanie dotacji unijnych, wyłudzanie z budżetu obywatelskiego... Zlikwidować budżet obywatelski, dość marnotrawienia publicznych (naszych) pieniędzy
(2025.11.13)

info

10  
  0
@Elblągue - Najpierw musi być regulamin...
Eneduerikefake (2025.11.13)