UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
SAMI TAK GŁOSOWALIŚCIE! Do wyboru były parkingi, pomnik, naprawa infrastruktury i świateł, nowe zielone nasadzenia. Nie macie prawa się oburzać teraz! Myślcie za rok! Nie żadne imprezy, nie żadne inicjatywy, budżet obywatelski ma zostawić po sobie stały ślad! Wstyd, jesteśmy mentalnie daleko nawet na podkarpaciem!
jestemoburzonacorobobicie