UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I najgorsze jest to że prezes ma rację i jak trzeba będzie to Mentzen i Konfederacja pójdą w koalicji razem. Hahahahahaha
I najgorsze jest to że prezes ma rację i jak trzeba będzie to Mentzen i Konfederacja pójdą w koalicji razem. Hahahahahaha