UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To teraz handlarze będą handlować towarami z giełd w Broniszach lub z Renka z Gdańska a prawdziwych rolników nie uświadczysz Wychodzi kupić taki sam towar w marketach o połowę tańszy
To teraz handlarze będą handlować towarami z giełd w Broniszach lub z Renka z Gdańska a prawdziwych rolników nie uświadczysz Wychodzi kupić taki sam towar w marketach o połowę tańszy