UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To teraz handlarze będą handlować towarami z giełd w Broniszach lub z Renka z Gdańska a prawdziwych rolników nie uświadczysz Wychodzi kupić taki sam towar w marketach o połowę tańszy


Anuluj