UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielkie gratulacje dla realizatorów i promocji UM. Obejrzałem z nadzieją i... jest nowocześnie. Szybko, dużo ruchu, informacje zasybnalizowane. Jako elblążaninowi, po pierwszym obejrzeniu, umknęło mi wiele informacji. Czy ktoś, kto nigdy nie widział Elbląga coś wyciągnie z tego filmu? Poza jakimś kosciołem i dziwnej historii o łopacie, wątpię. Ale film fajny.

MarekZ