A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dodam, jakich inteligentnych mamy komentujÄ…cych.
Facet bredzi. Niebezpieczny typ
@Czy - Gratuluję szydery miło poczytać. Nie mniej przypominam o skazaniu byłego Prezydenta Francji na karę pozbawienia wolności... Co prawda karę zapewne będzie odbywał w jakimś ośrodku na Riwierze zapewne z małym basenem i piątkowymi przepustkami ale jednak.... Prawdziwa Polska to kraj Prawdziwych Polaków nam jako pokoleniu poststalinowskiemu zabrano odwagę straszy się nas i tłamsi - nawet Pan nie ma odwagi się podpisać - zapewne nie dla tego że ma Pan dziwne nazwisko.... Coś to Panu mówi ? Liberum Veto to był objaw osobistej odwagi Posła i co prawda był wykorzystywany przez obce koterie ale społecznie pokazywał odpowiedzialność Posła za jego ziemię i sumienie...
@tematy zastępcze! - Słuszna uwaga tyle że budret jest taki trudny a rzucanie nazwiskami - proste. Ziobro dokonał jednak zdrady stanu - jak dla mnie, Zamiast wprowadzić prosty system matematycznej eliminacji sędziów ktorych wyroki uchylono w 25 % i pozbawiania prawa orzekania sedziów ktorych wyroki SN uznał za wydane z naruszeniem prawa i dyscyplinarnego wydlenia ze stanu każdego kto orzekał w sprawach stwierdzeniem naruszenia art 6 Konwencji przez ETPCZ zaczął tworzyć sąd kapturowy. Za to powienien siedzieć 15 lat bo zamiast naprawiać - niszczył stan śedziowski do reszty, Myslenie odpowiedzialnosci z podporządkowaniem to zasadniczy błąd PISiorków w tym i samego Śliwki który uważą że jak mu się pisze prawdę w oczy to się go obraża a jak on kłamie w żywe oczy to jest ok bo jest posłem. Zobaczymy czyja prawda będzie na wierzchu....
Wasza krótkowzroczność i słaba pamięć mnie przeraża. Wielce zdziwieni że jest źle... hahaha a od 30lat te same ugrupowania przy władzy. Brawo obywatele.
Orbanowskich i Kremlowskich kumpli bronisz, Wania daj spokój
@bra - brak dupa lojalny oszust.
Śliwka w Elblągu może nie czuć się bezpiecznie.
Mniej niż zero !
Åšliwka cham z brakiem kultury