123
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dodam, jakich inteligentnych mamy komentujÄ…cych.
Optymizm (2025.11.07)

info

1  
  2
Facet bredzi. Niebezpieczny typ
(2025.11.07)

info

12  
  1
@Czy - Gratuluję szydery miło poczytać. Nie mniej przypominam o skazaniu byłego Prezydenta Francji na karę pozbawienia wolności... Co prawda karę zapewne będzie odbywał w jakimś ośrodku na Riwierze zapewne z małym basenem i piątkowymi przepustkami ale jednak.... Prawdziwa Polska to kraj Prawdziwych Polaków nam jako pokoleniu poststalinowskiemu zabrano odwagę straszy się nas i tłamsi - nawet Pan nie ma odwagi się podpisać - zapewne nie dla tego że ma Pan dziwne nazwisko.... Coś to Panu mówi ? Liberum Veto to był objaw osobistej odwagi Posła i co prawda był wykorzystywany przez obce koterie ale społecznie pokazywał odpowiedzialność Posła za jego ziemię i sumienie...
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
@tematy zastępcze! - Słuszna uwaga tyle że budret jest taki trudny a rzucanie nazwiskami - proste. Ziobro dokonał jednak zdrady stanu - jak dla mnie, Zamiast wprowadzić prosty system matematycznej eliminacji sędziów ktorych wyroki uchylono w 25 % i pozbawiania prawa orzekania sedziów ktorych wyroki SN uznał za wydane z naruszeniem prawa i dyscyplinarnego wydlenia ze stanu każdego kto orzekał w sprawach stwierdzeniem naruszenia art 6 Konwencji przez ETPCZ zaczął tworzyć sąd kapturowy. Za to powienien siedzieć 15 lat bo zamiast naprawiać - niszczył stan śedziowski do reszty, Myslenie odpowiedzialnosci z podporządkowaniem to zasadniczy błąd PISiorków w tym i samego Śliwki który uważą że jak mu się pisze prawdę w oczy to się go obraża a jak on kłamie w żywe oczy to jest ok bo jest posłem. Zobaczymy czyja prawda będzie na wierzchu....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
Wasza krótkowzroczność i słaba pamięć mnie przeraża. Wielce zdziwieni że jest źle... hahaha a od 30lat te same ugrupowania przy władzy. Brawo obywatele.
Fer (2025.11.07)

info

5  
  2
Orbanowskich i Kremlowskich kumpli bronisz, Wania daj spokój
@bra - brak dupa lojalny oszust.
Śliwka w Elblągu może nie czuć się bezpiecznie.
(2025.11.07)

info

8  
  0
Mniej niż zero !
(2025.11.07)

info

12  
  0
Åšliwka cham z brakiem kultury
Spacerowicz (2025.11.07)