Wybrany wątek opinii

Oskarżenie i łapanie polityków to trudne zajęcie i wymaga czasu. PiS przez osiem lat tropił, chciał udowodnić winę i złapać tego rudego lisa z Kaszub, i się nie udało. Tropienie, oskarżenie i złapanie złodziejskich polityków patriotów i prawdziwych Polaków to mega trudne i czasochłonne zajęcie. To jak łapanie mrówek z mrowiska. Wszędzie ich pełno. Ale jak już PiS dojdzie do władzy to Prezes obiecał, że zostanie prokuratorem i udowodni winę, sędzią i wyda sprawiedliwy wyrok oraz klawiszem, żeby z pierdla do Niemiec rudy lis i reszta bandy nie uciekli. I wtedy Polska stanie się krajem praworządnym z niezależnymi od władzy prokuraturą i sądami. Teraz to jest tylko zemsta polityczna w reżimowym kraju a nie prawdziwa Polska.
Czy (2025.11.06)
@Czy - A ze zdrowiem coś nie tak ?
ttt (2025.11.06)
@Czy - Gratuluję szydery miło poczytać. Nie mniej przypominam o skazaniu byłego Prezydenta Francji na karę pozbawienia wolności... Co prawda karę zapewne będzie odbywał w jakimś ośrodku na Riwierze zapewne z małym basenem i piątkowymi przepustkami ale jednak.... Prawdziwa Polska to kraj Prawdziwych Polaków nam jako pokoleniu poststalinowskiemu zabrano odwagę straszy się nas i tłamsi - nawet Pan nie ma odwagi się podpisać - zapewne nie dla tego że ma Pan dziwne nazwisko.... Coś to Panu mówi ? Liberum Veto to był objaw osobistej odwagi Posła i co prawda był wykorzystywany przez obce koterie ale społecznie pokazywał odpowiedzialność Posła za jego ziemię i sumienie...
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
@Czy - Co ty łykasz człowieku
(2025.11.07)
Powrót do komentarzy