Wybrany wątek opinii

Śliwka cham z brakiem kultury
Spacerowicz (2025.11.07)
@Spacerowicz - Aż tak żle go Pan ocenia ? Dla mie to leń i efekciarz... Może "Pieśni o Rolandzie" nie kojarzy możę nie wie kim był Gilgamesz a Odyna zna tylko z kapsli po piwie ale jakoś maturę zdał. Zdolność honorowa w zasadzie jest ale odwagi i poczucia honoru już nie - niestety prawnik ma być skuteczny nie sprawiedliwy. I to właśnie typowy efekt takiego podejscia - zamiast solidnych postaw brylowanie przed kamerami i pajacowanie a jak trzeba zrzec się immunitetu i bronić się jak równy z równym to strach... Ciekawe kiedy obaj będę bez imunitetu, ...
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
@MariuszLewandowski-Fc - Hmm. Zwolennikiem to ja Twoim nie jestem. Mam na mysli ze dzis bedzie w komentarzach teatr jednego aktora Mariusza Fc. A tak na marginesie to walcz pan sobie z kim tam chcesz i ile chcesz. Tylko co nas czytajacych artykuly na Portel to obchodzi? Biedny pokrzywdzony przez los Mariusz Fc.
Kanclerz z kancelarii (2025.11.07)
Powrót do komentarzy