A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@3333 - Jeszcze go bronisz ? Szok !
Dla mnie tylko śliwka i to zgniła.
@Mirek 12 - Przestań bredzić panie Mirek 12
Znowu on. Człowiek nieszczęśliwy, emutny, generalnie z dupu sie wziął i w dupu skończy, ze smuteczkiem.
Czytając te komentarze to peowców ogarnęła jakaś psychoza... a przecież to oni mają serducha w klapie..
Paniusia zKrainyU któraStraszyła PolakówPodpaleniami (następnie to dementowała, ze nie miała tego na myśli) organizuje w SejmieRP konferencję na temat opinii społecznych na temat wsparcia udzielanego Ukrainie przez Polskę i rola Polski w strukturach NATO i UE.
@Yhy - Prymitywny kłamca.
PanieD masz Pan tu książkę życzeń i zażaleń i pisz Pan, że PanŻebro odmawia powrotu z Budapesztu i będzie miał nieprzyjemności.... Kochany, wiesz co oni mogą mi zrobić? Jasiu, powiedz PanuD.
Oni mogą PanuŻebro skoczyć. Tak?
Tak jest. Mogą mnie skoczyć. A gdzie mogą PanuŻebro skoczyć? No Jasiu, powiedz PanuD. Oni mogą PanuŻebro skoczyć tam, gdzie PanD może PanaŻebro w Dpocałować. Dobrze? Tak jest. Z tym że, Jasiu, jeżeli używasz zwrotu: „PanD może PanaŻebro … pocałować”, zawsze zostawiaj takie niedomówienie. Więcej inteligientnie. No pisz Pan to zażalenie i nie bądź Pan rura.
@bra - Ić stont.
Jak w tym mieście ludziom się żyje bogato, wspaniałe. Przyszłość dla mieszkańców świetlana. Zero bezrobocia. Cudownie.