123
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@3333 - Jeszcze go bronisz ? Szok !
(2025.11.06)
Dla mnie tylko śliwka i to zgniła.
(2025.11.06)

info

10  
  3
@Mirek 12 - Przestań bredzić panie Mirek 12
(2025.11.06)
Znowu on. Człowiek nieszczęśliwy, emutny, generalnie z dupu sie wziął i w dupu skończy, ze smuteczkiem.
Yhy (2025.11.06)
Czytając te komentarze to peowców ogarnęła jakaś psychoza... a przecież to oni mają serducha w klapie..
(2025.11.06)

info

6  
  12
Paniusia zKrainyU któraStraszyła PolakówPodpaleniami (następnie to dementowała, ze nie miała tego na myśli) organizuje w SejmieRP konferencję na temat opinii społecznych na temat wsparcia udzielanego Ukrainie przez Polskę i rola Polski w strukturach NATO i UE.
nono (2025.11.06)

info

4  
  0
@Yhy - Prymitywny kłamca.
erg. (2025.11.06)
PanieD masz Pan tu książkę życzeń i zażaleń i pisz Pan, że PanŻebro odmawia powrotu z Budapesztu i będzie miał nieprzyjemności.... Kochany, wiesz co oni mogą mi zrobić? Jasiu, powiedz PanuD. Oni mogą PanuŻebro skoczyć. Tak? Tak jest. Mogą mnie skoczyć. A gdzie mogą PanuŻebro skoczyć? No Jasiu, powiedz PanuD. Oni mogą PanuŻebro skoczyć tam, gdzie PanD może PanaŻebro w Dpocałować. Dobrze? Tak jest. Z tym że, Jasiu, jeżeli używasz zwrotu: „PanD może PanaŻebro … pocałować”, zawsze zostawiaj takie niedomówienie. Więcej inteligientnie. No pisz Pan to zażalenie i nie bądź Pan rura.
donChichot (2025.11.06)

info

0  
  5
@bra - Ić stont.
KapitanSzyderca (2025.11.06)
Jak w tym mieście ludziom się żyje bogato, wspaniałe. Przyszłość dla mieszkańców świetlana. Zero bezrobocia. Cudownie.
Optymizm (2025.11.07)

info

4  
  3